Kontynuując akceptujesz naszą politykę prywatności. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dot. polityki prywatności w naszym sklepie kliknij tutaj - Polityka prywatności.
Artykuły
Bagażniki Rowerowe do Toyota Kluger- na Hak, Klapę oraz Dach

Bagażniki rowerowe do Toyota Kluger

Bagażniki na rowery na hak, klapę oraz dach - sklep online.

To już prawie wszystko! Wybierz rok produkcji Twojego auta i zobacz wszystkie bagażniki pasujące do Toyota Kluger.

W naszym sklepie znajdziesz szeroką paletę uchwytów rowerowych na tylną klapę lub dach oraz platformy na hak holowniczy. Bagażnik rowerowy pozwala na przewiezienie jednego, dwóch, trzech, a nawet czterech rowerów. Pamiętaj, żeby sprawdzić czy bagażnik rowerowy, może transportować Twoje rowery.
Zwróć uwagę na: dopuszczalną wielkość oraz rozstaw kół, a także szerokość opon i rozmiar ramy w rowerach.

Nie masz haka holowniczego?

To nie problem! Jeśli nie posiadasz haka holowniczego i nie chcesz go montować, zawsze możesz wybrać uchwyt rowerowy na klapę lub bagażnik montowany na dachu.

Jak przewieźć rower elektryczny?

Co zrobić jeśli czeka Cię transport rowerów elektrycznych? Najlepszym rozwiązaniem będzie zakup solidnej platformy rowerowej na hak holowniczy. Ten rodzaj bagażnika pozwala na transport cięższych rowerów, ale również o wiele łatwiej zamontować na nim rowery.


Chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej przed zakupem bagażnika rowerowego? Wiele przydatnych informacji znajdziesz czytając nasz artykuł lub poradniki, które z pewnością pomogą Ci dokonać właściwego wyboru.

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego bagażnika? Napisz do nas, zwróć się przez Chat, WhatsApp lub zadzwoń.

Podkategorie