Kontynuując akceptujesz naszą politykę prywatności. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dot. polityki prywatności w naszym sklepie kliknij tutaj - Polityka prywatności.
Artykuły
Haki Holownicze do Kamperów Renault Master Adria Matrix

Haki holownicze do Renault Master Adria Matrix

Wybierasz się na urlop swoim kamperem? Na pewno zastanawiałeś się, w jaki sposób mógłbyś ze sobą zabrać rowery, skuter wodny, czy chociażby łódkę.

Ten problem pozwoli rozwiązać hak holowniczy w Twoim kamperze. Z hakiem holowniczym w kamperze bez problemu zabierzesz swój ulubiony sprzęt.

W pojazdach z zabudową typu kamper wykonaną na ramie pojazdu jedyne dostępne rozwiązanie to uniwersalny hak holowniczy. Uniwersalny hak holowniczy do kamperów ma maksymalne możliwości dopasowania hak do auta np. regulowana szerokość haka, regulowana wysokość haka oraz kuli, a także regulowana odległość względem ramy.
Ten hak holowniczy pasuje do Renault Master Adria Matrix.

Pamiętaj, że wraz z hakiem należy również zakupić instalacje elektryczną, która steruje światłami w przyczepie lub bagażniku rowerowym. Do wyboru masz zarówno 7 pinowe, jak i 13 pinowe zestawy elektryczne.

Jeśli potrzebujesz pomocy, sprawdź nasz artykuł - haki holownicze do kamperów.
Jeśli nie znajdziesz modelu Twojej zabudowy, napisz do nas, zwróć się przez Chat, WhatsApp lub zadzwoń - chętnie Ci pomożemy w dobraniu odpowiedniego haka!

Podkategorie