Kontynuując akceptujesz naszą politykę prywatności. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dot. polityki prywatności w naszym sklepie kliknij tutaj - Polityka prywatności.
Artykuły
Haki Holownicze do Kamperów VW T5 Car Klinik Action Camp

Haki holownicze do VW T5 Car Klinik Action Camp

Wybierasz się na urlop swoim kamperem? Na pewno zastanawiałeś się, w jaki sposób mógłbyś ze sobą zabrać rowery, skuter wodny, czy chociażby łódkę.

Ten problem pozwoli rozwiązać hak holowniczy w Twoim kamperze. Z hakiem holowniczym w kamperze bez problemu zabierzesz swój ulubiony sprzęt.

W naszej ofercie znajdziesz haki holownicze dedykowane do VW T5 Car Klinik Action Camp. Wyświetlane haki holownicze są dedykowane do VW T5 Car Klinik Action Camp. Oznacza to, że przykręca się je do fabrycznie przygotowanych w aucie otworów montażowych.

Pamiętaj, że wraz z hakiem należy również zakupić instalacje elektryczną haka, która steruje światłami w przyczepie lub bagażniku rowerowym. Do wyboru masz zestawy elektryczne 7 pinowe lub 13 pinowe.

Jeśli potrzebujesz pomocy lub nie znalazłeś odpowiedniego haka, napisz do nas, zwróć się przez Chat, WhatsApp lub zadzwoń - chętnie Ci pomożemy!

Podkategorie