Kontynuując akceptujesz naszą politykę prywatności. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dot. polityki prywatności w naszym sklepie kliknij tutaj - Polityka prywatności.
Artykuły
Haki Holownicze do Kamperów VW T6 Multicamper Adventure

Haki holownicze do VW T6 Multicamper Adventure

Wybierasz się na urlop swoim kamperem? Na pewno zastanawiałeś się, w jaki sposób mógłbyś ze sobą zabrać rowery, skuter wodny, czy chociażby łódkę.

Ten problem pozwoli rozwiązać hak holowniczy w Twoim kamperze. Z hakiem holowniczym w kamperze bez problemu zabierzesz swój ulubiony sprzęt.

W naszej ofercie znajdziesz haki holownicze dedykowane do VW T6 Multicamper Adventure. Wyświetlane haki holownicze są dedykowane do VW T6 Multicamper Adventure. Oznacza to, że przykręca się je do fabrycznie przygotowanych w aucie otworów montażowych.

Pamiętaj, że wraz z hakiem należy również zakupić instalacje elektryczną haka, która steruje światłami w przyczepie lub bagażniku rowerowym. Do wyboru masz zestawy elektryczne 7 pinowe lub 13 pinowe.

Jeśli potrzebujesz pomocy lub nie znalazłeś odpowiedniego haka, napisz do nas, zwróć się przez Chat, WhatsApp lub zadzwoń - chętnie Ci pomożemy!

Podkategorie