Kontynuując akceptujesz naszą politykę prywatności. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dot. polityki prywatności w naszym sklepie kliknij tutaj - Polityka prywatności.
Artykuły
Haki Holownicze oraz Wiązki do Nissan Pulsar. Homologacja

Haki holownicze do Nissan Pulsar

W kategorii - haki holownicze do Nissan Pulsar znajdziesz kompletne zestawy do holowania dedykowane do samochodu Nissan Pulsar.
W ofercie naszego sklepu są zarówno haki holownicze z kulą odkręcaną jak i wypinaną automatycznie dedykowane do Nissan Pulsar.

Przed zakupem konkretnego modelu haka holowniczego do Twojego pojazdu, koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem. Dowiesz się z niego jakie są rodzaje haków holowniczych i wiązek elektrycznych oraz jaki hak holowniczy wybrać.
Artykuł - Na co zwrócić uwagę przy wyborze haka holowniczego?

Wiązki elektryczne haka holowniczego 7 i 13 pin - wiązki uniwersalne i dedykowane do Nissan Pulsar

W naszym sklepie znajdziesz także 7 oraz 13 pinowe instalacje elektryczne do haków holowniczych. Dostępne są zarówno uniwersalne jak i dedykowane wiązki elektryczne haka holowniczego do samochodów.
Więcej informacji na temat instalacji elektrycznej haka holowniczego znajdziesz w naszym poradniku: Różnice pomiędzy 7 i 13 pinowym złączem elektrycznym

Aby znaleźć pasujący zestaw składający się z haka holowniczego i wiązki elektrycznej, wybierz zakres lat produkcji Twojego samochodu.
Dokonując wyboru samochodu wyświetlane są tylko haki holownicze i wiązki elektryczne, które pasują do wybranego modelu.

Wiele przydatnych informacji na temat haków holowniczych znajdziesz tutaj:
Poradnik - Rodzaje haków holowniczych

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania, zwróć się do nas przez Chat, napisz do nas lub zadzwoń - chętnie Ci pomożemy!

Podkategorie