Kontynuując akceptujesz naszą politykę prywatności. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dot. polityki prywatności w naszym sklepie kliknij tutaj - Polityka prywatności.
Artykuły
Haki Holownicze oraz Wiązki do Subaru Outback. Homologacja

Haki holownicze do Subaru Outback

W kategorii - haki holownicze Subaru Outback znajdziesz adaptery haka holowniczego oraz konwertery instalacji elektrycznej dedykowane do samochodów amerykańskich - w tym do Subaru Outback.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno obniżane oraz podwyższane adaptery haka holowniczego jak i adaptery z regulacją wysokości. W celu wybrania właściwego rozwiązania do Subaru Outback należy się najpierw upewnić, że auto zostało wyposażone w mocowanie haka holowniczego tzw. 'receiver' (kwadratowy profil) lub gniazdo instalacji elektrycznej USA. Gniazdo haka holowniczego w postaci kwadratowego profilu powinno być widoczne poniżej zderzaka lub pod zaślepką w zderzaku. Przy wyborze adaptera haka holowniczego należy kierować się wysokością mocowania w pojeździe. Ze względu na różne wersje zawieszenia oraz producentów konstrukcji haka holowniczego w USA - trzeba najpierw zmierzyć na jakiej wysokości znajduje się gniazdo w pojeździe, a następnie wybrać adapter haka dostosowany do tej wysokości.
Używając filtrów możesz ograniczyć wyświetlane adaptery tylko do tych, które będą pasować do Twojego pojazdu.

Adaptery oraz konwertery instalacji elektrycznej do Subaru Outback

W naszym sklepie znajdziesz również adaptery instalacji elektrycznej haka do samochodów amerykańskich.
Adaptery dostępne są w wariancie prostym - bez konwertera oraz w wariancie z konwerterem.

Aby znaleźć pasujący zestaw składający się z haka holowniczego i adaptera instalacji elektrycznej, wybierz zakres lat produkcji Twojego samochodu.
Dokonując wyboru samochodu wyświetlane są tylko haki holownicze i wiązki elektryczne, które pasują do wybranego modelu.

Jeśli masz wątpliwości jaki adapter powinieneś wybrać, przeczytaj nasz poradnik oraz artykuł. Znajdziesz tam wiele przydatnych informacji:
Poradnik - Jak dopasować adapter haka holowniczego?
Artykuł - Adapter haka holowniczego USA - jaki wybrać?
Artykuł - Adaptery elektryki do pojazdów z USA

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania, zwróć się do nas przez Chat, napisz do nas lub zadzwoń - chętnie Ci pomożemy!

Podkategorie