Kontynuując akceptujesz naszą politykę prywatności. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dot. polityki prywatności w naszym sklepie kliknij tutaj - Polityka prywatności.
Artykuły

Artykuły

Jak dobrać hak holowniczy? Jaki hak holowniczy wybrać? Na co zwrócić uwagę przed zakupem bagażnika na rowery? Tutaj znajdziesz odpowiedź na te i wiele innych pytań.

Jazda z przyczepą to codzienna rzeczywistość dla wielu kierowców. Polskie przepisy drogowe precyzyjnie regulują zasady związane z prowadzeniem pojazdów z przyczepami, mając na celu zapewnienie bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego.
Bagażnik rowerowy to niezbędne narzędzie dla wszystkich miłośników jazdy na dwóch kółkach, którzy chcą wygodnie i bezpiecznie przewozić swoje rowery podczas podróży samochodem. Zanim zdecydujesz się na taki zakup, powinieneś wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników, które zagwarantują satysfakcję z dokonania właściwego wyboru, oraz komfort podczas jego użytkowania.
Posiadasz samochód terenowy z kołem zapasowym na tylnej klapie i nie możesz znaleźć bagażnika rowerowego? Wybierz uchwyt rowerowy na koło zapasowe.
Jak wbić hak do dowodu rejestracyjmego. Instrukcja krok po kroku. Tu znajdziesz odpowiedzi na pytania: 1. Jaki hak zamontować? 2. Czy mogę sam zamontować hak czy musi to być warsztat samochodowy? 3. Jak wbić hak do dowodu rejestracyjnego? 4. Ile kosztuje wbicie haka w dowód? 5. Co jest potrzebne do wbicia haka w dowód? 6. Rejestracja haka online I inne przydatne szczególy...
W tym artkule znajdziesz ciekawostki o polskich producentach, ogólny zarys o firmach, jak również informacje, których nie znajdziesz na żadnej innej stronie. Dowiedz się więcej na temat producentów haków w Polsce: AUTO-HAK, HAK-HOL, HAK-POL (Imioła, Bizub), Steinhof oraz innych.
5 rzeczy, które musisz wiedzieć o wycięciu zderzaka pod hak holowniczy Montaż haka holowniczego w samochodzie czasem wiąże się z operacją, której nie lubi żaden wielbiciel czterech kółek – a mianowicie z koniecznością wykonania wycięcia w zderzaku pod hak. W takich sytuacjach często szukamy rozwiązań alternatywnych, czyli haków od innych producentów lub szukamy haka, gdzie cięcie będzie najmniejsze lub niewidzialne. Poniżej kilka wskazówek dotyczących wyboru haka, bez koniecznego wykonania...
5 rzeczy, które powinieneś wiedzieć przed zakupem haka używanego. Zakup haka holowniczego to nic spektakularnego, jednak nawet przy tak drobnym zakupie często zastanawiamy się nad produktem z drugiej ręki. Czy warto?
Dzięki hakowi holowniczemu możemy zabrać nie tylko rowery, ale również przyczepę a nawet lawetę, aby korzystać podczas naszych podróży z własnego motocykla, skutera wodnego czy nawet samochodu, który pasuje w każdą lukę parkingową.
Wybór haka holowniczego jest konieczny jeśli chcemy mieć możliwość transportu przyczepki lub rowerów na patformie.