Kontynuując akceptujesz naszą politykę prywatności. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dot. polityki prywatności w naszym sklepie kliknij tutaj - Polityka prywatności.
Artykuły

O NAS - PROFIL FIRMY


O firmie

AHAKA-Shop – o nas

To co nas wyróżnia to doświadczenie i profesjonalizm. Zajmujemy się dystrybucją systemów transportowych od wielu lat. Jak zaczynalismy naszą historię z hakami pojęcie homologacja europejska było czymś nowym na polskim rynku. Mimo znikomej świadomości naszych klientów na temat homologacji, dystrybuowaliśmy tylko homologowane produkty. Najważniejsze dla nas zawsze było, jest i będzie zadowolenie klientów. Wszystkie zamówienia traktujemy indywidualnie i każde zamówienie jest dla nas tak samo ważne. Bez względu na to, czy zamówienie dotyczy tylko drobnego przedmiotu czy drogiego bagażnika rowerowego - zrealizujemy je z należytą starannością i na czas.

Dokonując zakupu w naszym sklepie internetowym – możesz być pewny, że zajmiemy się Twoim zamówieniem profesjonalnie!

Jakość

Wszystkie nasze produkty pochodzą tylko od certyfikowanych dostawców. Kupując hak holowniczy, możesz być pewien, że posiada on homologację europejską, a w przypadku bagażnika rowerowego - że jest dopuszczony do ruchu. W ofercie mamy produkty takich producentów jak AUTO-HAK, STEINHOF, HAK-POL, Westfalia, Brink, Thule, Menabo, MontBlanc jak również wielu innych producentów polskich, europejskich i nie tylko.

Na wszystkie nasze produkty udzielamy do trzech lat gwarancji. Udzielmy dodatkowego trzeciego roku gwarancji ponieważ jesteśmy pewni sprawdzonej jakości!

Dlaczego my?

Aby skrócić czas dostawy, nasze produkty magazynujemy w kilku magazynach. Pozwala to na sprawne i szybkie zrealizowanie każdego zamówienia. Nie oznacza to, że nigdy nie popełniliśmy błędu, ale jeśli masz jakiekolwiek zastrzeżenia do swojego zamówienia, to na pewno uda nam się rozwiązać ten problem. Zrobimy wszystko, żeby każdy klient był zadowolony z zakupu:

  • Przesyłka została uszkodzona? - Złożymy reklamacje w firmie kurierskiej i wymienimy przedmiot.
  • Czegoś brakuje? - Doślemy do Ciebie brakujące części.
  • Jesteś niezadowolony z zakupu? - Zaproponujemy korzystne rozwiązanie.

Sprawdź nas i przekonaj się że warto z nami współpracować!

Trochę historii... HAK-HOL Zbigniew Chmura

Choć dla znawców tematyki haków holowniczych HAK-HOL kojarzy się z producentem haków, którego historia sięga lat 50-tych ubiegłego stulecia, nie jesteśmy firmą w żaden sposób powiązaną z firmą HAK-HOL Zbigniew Chmura. I mimo, że firma Hak-Hol Zbigniew Chmura (często też nazywana HAK-HOL Dzierżoniów) zaprzestała swoją działaność w 2018 roku, a lata wcześniej wycofała się z produkcji haków, mieliśmy okazję poznać wspomnianą firmę, jej założyciela i produkty. Jesteśmy też właścicielami witryny http://www.hakhol.com.pl i odpowiadamy na wszystkie zapytanie kierowane na stary adres mailowy przedsiębiorstwa, tj. biuro@hakhol.com.pl

Co i jak można u nas kupić?

W naszej ofercie mamy następujące grupy produktów:

Jeśli wiesz czego szukasz przejdź do wybranej kategorii i wyszukaj produkt, który potrzebujesz. Jeśli nie wiesz jak wybrać i na co zwrócić uwagę przy zakupie jakiegokolwiek z naszych produktów, skorzystaj z naszej bazy wiedzy, różnych materiałów informacyjnych lub skontaktuj się z nami.

Oferta b2b - współpracuj z nami

Jeśli prowadzisz dystrybucję lokalną części samochodowych, warsztat samochodowy, komis aut nowych czy używanych lub chciałbyś abyśmy wysyłali Twoje produkty do Twoich klientów zapoznaj się z ofertą dla klientów biznesowych lub skontaktuj się z nami