Kontynuując akceptujesz naszą politykę prywatności. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dot. polityki prywatności w naszym sklepie kliknij tutaj - Polityka prywatności.
Artykuły

XIMPLIO a sklep internetowy hak-hol.pl

Hak-hol.pl to sklep internetowy należący do XIMPLIO sp. z o. o. z akcesoriami przeznaczonymi do transportu dla samochodów osobowych, dostawczych a także specjalistycznych oraz kamperów.

W ofercie posiadamy wysokiej jakości produkty marki XIMPLIO, a także wielu innych czołowych producentów z Polski oraz Europy – między innymi AUTO-HAK, Steinhof, HAK-POL Imioła, Amos, Westfalia, Menabo, Mount Blanc i wielu innych.

Produkty marki XIMPLIO

XIMPLIO Sp. z o. o. jest producentem wielu rozwiązań dedykowanych dla różnych typów pojazdów – zaczynając od aut sprowadzonych z USA, przez auta dostawcze oraz Off-road, kończąc na autach typu kamper. W produktach firmy XIMPLIO znajdują się płyty adaptacyjne to regulacji wysokości kuli holowniczej, przedłużenia haka holowniczego, a także kompletne haki holownicze oraz przedłużenia ramy do pojazdów typu kamper. Systemy do holowania to nie wszystko, firma XIMPLIO produkuje również bagażniki rowerowe montowane na haku holowniczym, tylnej klapie pojazdu lub dachu auta.

Jakość i nowoczesne rozwiązania

Produkty marki XIMPLIO są tworzone w odpowiedzi na problemy użytkowników haków holowniczych i zapotrzebowania na niedostępne na rynku rozwiązania. To dlatego posiadamy w ofercie tak duży wybór płyt adaptacyjnych, przedłużeń haka holowniczego, adapterów haka holowniczego dla aut sprowadzonych z USA oraz haków holowniczych dla pojazdów typu kamper. Najwyższy nacisk kładziemy na jakość naszych produktów, dlatego bez wahania dajemy trzy lata gwarancji na wszystkie nasze produkty. Gwarantujemy, że wybierając nasz produkt – nie zawiedziesz się!

Kilka słów na koniec

Zespół hak-hol.pl, a tak właściwie XIMPLIO dokłada wszelkich starań, żeby podróżowanie i transport stały się łatwiejsze. Dlatego jeśli nie możesz czegoś znaleźć - zapytaj. Być może mamy już to czego potrzebujesz!

Polecane

Sklep holowniczy - www.x-camping.eu - haki, przedłużenia ramy i inne akcesoria do kamperów.