Kontynuując akceptujesz naszą politykę prywatności. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dot. polityki prywatności w naszym sklepie kliknij tutaj - Polityka prywatności.
Artykuły

Postaw na bezpieczne PŁATNOŚCI

Mając na celu maksymalne zoptymalizowanie procesu zamawiania, za zakupy w naszym sklepie można zapłacić używając dowolnego sposobu. Nasz sklep obsługuje większość używanych w e-handlu metod płatności ale nie tylko.  Oferujemy również nowoczesne metody płatności cyfrowe jak również płatności w kryptowalutach. Korzystanie z płatności online powoduje automatyczną zmianę statusu zamówienie, dzięki czemu Twój produkt jest o jeden duży krok bliżej Ciebie.


Zapłać bezpiecznie online!

Metody płatności

Nasz sklep posiada szyfrowane połączenie SSL i został zweryfikowany systemy płatności internetowej oraz przez tysiące zadowolonych klientów. Wszystkie płatności w naszym serwisie są bezpieczne, a zakupy są objęte gwarancją zwrotu pieniędzy jeśli zamówienie nie dotrze pod podany adres.
W naszym sklepie możesz zapłacić między innymi:

Wszystkie płatności objęte są Gwarancją Ochrony Kupujących!

Zamówienia możesz złożyć również telefonicznie lub mailowo. Przejdź do zakładki kontakt i skontaktuj się z nami.

Kup na raty

W ramach naszej umowy z Przelewy24 możesz kupić u nas dowolny produkt na raty. Możesz wybrać pomiędzy systemem ratalnym z banków AliorBank lub mBank.

Jak to działa? 

  1. Kup u nas dowolny produkt.
  2. Wypełnij wniosek kredytowy wybranego kredytodawcy i poczekaj na zgodę.
  3. Zaakceptuj umowę kredytową i ciesz się Twoim nowym nabytkiem.

Zapłać kryptowalutą - akceptujemy BITCOIN

Jesteśmy jednym z niewielu sklepów internetowych w Polsce, które akceptują kryptowaluty jako formę płatności. Korzystamy z bezpiecznej bramki intergracyjnej Blockonomics do otrzymywania płatności w kryptowalucie BITCOIN

Wybierz nasz sklep! Skorzystaj z nowoczesnych i bezpiecznych form płatności jakie oferujemy. Postaw na doświadczenie, postaw na nowoczesność - postaw na nas! To się opłaca.