Kontynuując akceptujesz naszą politykę prywatności. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dot. polityki prywatności w naszym sklepie kliknij tutaj - Polityka prywatności.
Artykuły

PAKOWANIE I WYSYŁKA


Wysyłka - dostępne metody

Dostawa i pakowanie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w naszej ofercie znajdziesz najczęściej wybierane metody dostawy, a wszystkie zamówienia złożone do godziny 11:00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia.

Oferujemy dostawę za pośrednictwem najbardziej popularnych w Polsce firm kurierskich, takich jak:

  • Kurier GLS
  • Kurier DPD
  • Paczkomaty 24 Inpost
  • a także Kurier Inpost

Wszystkie metody wysyłki dostępne są z opcją płatności przy odbiorze.

Jeżeli w procesie zamawiania widzisz tylko niektóre z opcji dostawy, oznacza to, że dany przedmiot nie może zostać wysłany za pomocą innej metody dostawy. Wyświetlane są tylko opcje dostawy dostępne dla produktów znajdujących się w koszyku. Jeśli z jakiegoś powodu Twoje zamówienie nie może być zrealizowane na czas - od razu Cię poinformujemy. Dbamy o odpowiednie relacje z naszymi klientami i zdajemy sobie sprawę, że chcesz wiedzieć co się dzieje z Twoim zamówieniem.

Pakowanie

W trosce o środowisko, do pakowania używamy w dużej części opakowań wykonanych z tektury pochodzącej z recyklingu. Staramy się również ograniczać wykorzystanie opakowań - opakowania są dostosowane do produktów. Dbamy o środowisko!

Używamy opakowań pochodzących z recyklingu ale w dalszym ciągu najważniejsze jest dla nas bezpieczne dostarczenie kupionego przedmiotu!
Bardzo ważna jest dla nas ekologia ale na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klienta, dlatego wszystkie przesyłki są zabezpieczone w prawidłowy sposób, który zabezpieczy produkt podczas transportu.