Kontynuując akceptujesz naszą politykę prywatności. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dot. polityki prywatności w naszym sklepie kliknij tutaj - Polityka prywatności.
Artykuły
Haki holownicze do kamperów

Haki holownicze do kamperów

Kemping na skraju lasu czy nad wodą? A Ty którą opcje wybierzesz?
Aktywne spędzanie czasu na łonie natury to świetny pomysł na urlop lub rodzinne wakacje. Ale co zrobić, żeby być mobilnym i zabrać ze sobą swój ulubiony sprzęt, np. rowery, skuter wodny czy łódkę?

Montaż haka holowniczego w kamperze pozwoli łatwo rozwiązać ten problem. Hak holowniczy w Twoim kamperze pozwoli Ci zamontować bagażnik rowerowy, zabrać ze sobą przyczepkę ze skuterem wodnym czy łódką.

W tej kategorii znajdziesz haki holownicze do wszystkich kamperów! Są tutaj zarówno dedykowane, jak i uniwersalne haki holownicze do wszystkich dostępnych na rynku kamperów.
W celu odnalezienia właściwego haka holowniczego, wybierz model pojazdu, na którym wykonana jest zabudowa, a następnie typ oraz rok wykonania zabudowy. Jeśli nie odnajdziesz odpowiedniego modelu, napisz do nas lub zadzwoń. W celu dobrania haka holowniczego do pojazdu typu kamper, którego nie ma na liście, będzie nam potrzebne kilka informacji: marka, model, rok produkcji oraz nazwa zabudowy. Możesz nam również wysłać kilka zdjęć swojego kampera. Dzięki temu szybko dobierzemy właściwy hak holowniczy z wiązką lub bez.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o hakach do kamperów, zapraszamy do zapoznania się z artykułem na temat haków holowniczych do pojazdów z zabudową typu kamper, który dostępny jest pod tym linkiem - Jak dobrać hak do kampera?

Otwórz się na nowe możliwości i sposoby spędzania czasu na kempingu. Pomożemy Ci w tym!