Kontynuując akceptujesz naszą politykę prywatności. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dot. polityki prywatności w naszym sklepie kliknij tutaj - Polityka prywatności.
Artykuły

Innowacyjne bagażniki rowerowe na hak holowniczy marki AMOS

Innowacyjne bagażniki rowerowe na hak holowniczy marki AMOS

Bagażniki rowerowe na hak holowniczy TYTAN oraz GIRO produkcji AMOS


Platformy rowerowe na hak holowniczy polskiej firmy AMOS to bagażniki rowerowe, które zadowoliły setki użytkowników nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Uchwyty na rowery TYTAN oraz GIRO (AHIRO) cechują się szeregiem zalet. Prosta budowa, wytrzymałe materiały oraz regulacja uchwytów to tylko część zalet. Najnowszą innowacją jest nośność, która niedawno została zwiększona aż do 75 kg! Pozwoli Ci to na przewiezienie nawet najcięższych rowerów (również elektrycznych lub FAT Bike) bez żadnych problemów! O tych oraz o innych cechach tych bagażników rowerowych dowiesz się w dalszej części artykułu.

Wiele wariantów, wśród których znajdziesz coś dla siebie!

Bagażniki rowerowe na hak holowniczy AMOS występują w kilku wariantach, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Zaczynając od bagażnika na 2 rowery z listwą świetlną 7-pinową na uchwycie na 4 rowery z listwą 13-pin kończąc. Dzięki szerokiemu wyborowi znajdziesz odpowiednią platformę rowerową, dostosowaną do swoich potrzeb.

Polski producent bagażników rowerowych na hak holowniczy
Bagażnik rowerowy wyposażony w wiele funkcji

Uchwyty dostosowane do różnych rodzajów rowerów.

Dzięki regulowanym podstawkom pod koła, bez problemu dostosujesz rozstaw uchwytów w taki sposób, że bez dużego problemu zamontujesz swoje rowery na bagażniku, zaczynając od rowerów elektrycznych, damek i dziecięcych, a na MTB, Fat Bike, miejskich i górskich kończąc.

Funkcja uchyłu, która pozwoli Ci dostać się do bagażnika swojego auta.

Uchwyty są wyposażone w funkcję uchyłu, dzięki której w prosty sposób można otworzyć klapę bagażnika w pojeździe. W przypadku standardowej platformy z zamontowanymi rowerami może to stanowić duży problem, gdyż konieczny jest demontaż całej konstrukcji. GIRO oraz TYTAN pozwala na proste uchylenie, dzięki czemu z łatwością będzie można otworzyć klapę bagażnika samochodowego.

Największa dopuszczalna ładowność na rynku międzynarodowym.

Jedną z największych zalet tej platformy jest maksymalna ładowność sięgająca aż 75 kg! Żaden z bagażników rowerowych na hak holowniczy na rynku nie zapewnia aż tak wysokiej nośności na swoim bagażniku na hak holowniczy. Co więcej, udźwig ten nie jest zarezerwowany jedynie dla wersji uchwytu na 4 rowery, a na każdą wersję bagażnika TYTAN lub GIRO! W większości innych bagażników na rowery, największe ładowności zarezerwowane są na wersje dla 4 rowerów. Dodatkowo nie ma limitu wagowego na pojedynczą szynę, gdzie często największym limitem jest waga 30kg.

Wysoka jakość materiałów, które zapewniają wytrzymałość

Bagażniki rowerowe na hak holowniczy marki AMOS, charakteryzują się wysoką jakością materiałów, z jakiej zostały wykonane. Najwyższej jakości tworzywa sztuczne oraz stal zabezpieczona przed korodowaniem, zapewniają wytrzymałość oraz trwałość części na lata. Nawet jeśli przez nieprzewidzianą sytuację coś stanie się z platformą rowerową firmy AMOS, w naszym zanadrzu posiadamy pełen zakres części zapasowych i zamiennych. Jeśli już jesteś posiadaczem bagażnika rowerowego firmy AMOS, i szukasz części zamiennych, zapraszamy do kontaktu. Nasz doświadczony zespół na pewno pomoże ci rozwiązać ten problem.

Największy udźwig na międzynarodowym rynku
Promocja dla czytelników artykułu

Zabezpieczony przed kradzieżą

Kolejnym o czym należy wspomnieć jest zabezpieczenie antykradzieżowe bagażnika rowerowego na kuli haka holowniczego. Kupując platformę rowerową na pewno nie chcesz, aby ta zniknęła razem z transportowanymi jednośladami podczas  np. Parkowania na parkingu lub wizyty w sklepie. Proste chociaż skuteczne zabezpieczenie na kuli haka holowniczego, zapewnia bezpieczeństwo oraz ochronę przed kradzieżą. Kupując bagażnik GIRO w naszym sklepie, nie musisz się martwić o kupno dodatkowych zabezpieczeń, ponieważ wysyłamy je w standardzie!

Podsumowując zakup bagażnika TYTAN lub GIRO firmy AMOS się opłaca!

Niska cena a wiele zalet! Czego chcieć więcej? Funkcja uchyłu, regulacja uchwytów pod koła roweru, zabezpieczenia antykradzieżowe, łatwy montaż na kuli haka holowniczego i nośność maksymalna sięgająca aż 75kg! A to wszystko w cenie już od 900zł!  Już od dziś kupując bagażnik na hak holowniczy polskiego producenta AMOS TYTAN  lub GIRO, możesz skorzystać z kodu rabatowego na zakup tych platform! Kod rabatowy to „AMOS75KG”. UWAGA! ILOŚĆ KODÓW RABATOWYCH OGRANICZONA!

    Dodaj komentarz