Kontynuując akceptujesz naszą politykę prywatności. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dot. polityki prywatności w naszym sklepie kliknij tutaj - Polityka prywatności.
Artykuły

Zwroty


Jesteśmy przekonani, że robienie zakupów powinno być proste i przyjemne. Dlatego w naszym sklepie internetowym staramy się zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis, włącznie z procesem zwrotu towarów.

Jeśli z jakiegoś powodu zdecydujesz się zwrócić produkt, nie martw się - mamy dla Ciebie prosty i łatwy w użyciu formularz zwrotu. Bez względu na przyczynę zwrotu, wystarczy, że klikniesz na poniższy baner i wypełnisz formularz. Otrzymasz od nas etykietę zwrotną w niskiej cenie, którą umieścisz na paczce i nadasz ją w najbliższym punkcie.

Zwroty są u nas bezproblemowe i zawsze przeprowadzamy je w sposób szybki i profesjonalny. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat naszej polityki zwrotów, zajrzyj do sekcji Regulamin.

Przypominamy iż prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny przysługuje konsumentom oraz przedsiębiorcom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, nie przysługuje natomiast spółkom.

Dziękujemy za zaufanie i życzymy udanych zakupów!