Kontynuując akceptujesz naszą politykę prywatności. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dot. polityki prywatności w naszym sklepie kliknij tutaj - Polityka prywatności.
Artykuły
Haki Holownicze oraz Wiązki do Saab 9-3 Sedan. Homologacja

Haki holownicze do Saab 9-3 Sedan

W kategorii - haki holownicze Saab 9-3 Sedan znajdziesz adaptery haka holowniczego oraz konwertery instalacji elektrycznej dedykowane do samochodów amerykańskich - w tym do Saab 9-3 Sedan.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno obniżane oraz podwyższane adaptery haka holowniczego jak i adaptery z regulacją wysokości. W celu wybrania właściwego rozwiązania do Saab 9-3 Sedan należy się najpierw upewnić, że auto zostało wyposażone w mocowanie haka holowniczego tzw. 'receiver' (kwadratowy profil) lub gniazdo instalacji elektrycznej USA. Gniazdo haka holowniczego w postaci kwadratowego profilu powinno być widoczne poniżej zderzaka lub pod zaślepką w zderzaku. Przy wyborze adaptera haka holowniczego należy kierować się wysokością mocowania w pojeździe. Ze względu na różne wersje zawieszenia oraz producentów konstrukcji haka holowniczego w USA - trzeba najpierw zmierzyć na jakiej wysokości znajduje się gniazdo w pojeździe, a następnie wybrać adapter haka dostosowany do tej wysokości.
Używając filtrów możesz ograniczyć wyświetlane adaptery tylko do tych, które będą pasować do Twojego pojazdu.

Adaptery oraz konwertery instalacji elektrycznej do Saab 9-3 Sedan

W naszym sklepie znajdziesz również adaptery instalacji elektrycznej haka do samochodów amerykańskich.
Adaptery dostępne są w wariancie prostym - bez konwertera oraz w wariancie z konwerterem.

Aby znaleźć pasujący zestaw składający się z haka holowniczego i adaptera instalacji elektrycznej, wybierz zakres lat produkcji Twojego samochodu.
Dokonując wyboru samochodu wyświetlane są tylko haki holownicze i wiązki elektryczne, które pasują do wybranego modelu.

Jeśli masz wątpliwości jaki adapter powinieneś wybrać, przeczytaj nasz poradnik oraz artykuł. Znajdziesz tam wiele przydatnych informacji:
Poradnik - Jak dopasować adapter haka holowniczego?
Artykuł - Adapter haka holowniczego USA - jaki wybrać?
Artykuł - Adaptery elektryki do pojazdów z USA

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania, zwróć się do nas przez Chat, napisz do nas lub zadzwoń - chętnie Ci pomożemy!

Podkategorie